Obchodné podmienky

Dodacie podmienky

Pri osobnom odbere balné a manipulačné poplatky zadarmo.
Pri doručení na dobierku 2,80 €
Pri odbere tovaru nad 100 € poštovné a balné zadarmo.

Dodacia lehota tovaru od 3-7 pracovných dní.

 Všeobecné obchodné podmienky

 OBJEDNÁVKA

Všetky produkty ponúkane v našom katalógu si môžete objednať:

– vyplnením internetovej objednávky podľa určeného postupu alebo e-mailom hustavova@zastavy.com

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Vašu, už zadanú objednávku môžete zrušiť:

– e-mailom hustavova@zastavy.com

– telefonicky na čísle 0910 504 735 , 0910 549 119

Najneskôr však do 24 hodín od zadania objednávky.

PLATBA

Platba za tovar môže byť uskutočnená:

– pri dodaní tovaru na dobierku v hotovosti.

– prevodom na účet.

DODACIE PODMIENKY

– Vami objednaný tovar Vám dopravíme spolu s daňovým dokladom na adresu, ktorú uvediete pri registrácii v objednávkovom formulári.

– dodatočnú zmenu doručenia môžete spresniť telefonicky na 0910 504 735, 0910 549 119 alebo mailom na hustavova@zastavy.com

– balné hradí predávajúci.

Predávajúci sa zaväzuje:

– dodať správny druh a množstvo tovaru tak, aký bol uvedený v čase podania objednávky.

– na základe objednávky zákazníka dodať tovar v dohodnutej cene, vystaviť a priložiť daňový doklad.

– tovar primerane zabaliť a doručiť čo najskôr po obdržaní objednávky. Tovar dodávame od 3 do 7 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak pri popise tovaru.

Kupujúci sa zaväzuje:

– prevziať objednaný tovar

– zaplatiť za dodaný tovar v jeho ponúkanej, resp. dohodnutej cene- zaplatiť načas prevodom vopred za objednaný tovar tak, aby mohol dodávateľ načas dodať objednaný tovar prostredníctvom vybraného doručovateľa vybraného kupujúcim pri objednaní tovaru

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

– za oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, resp. zásielkovou službou.

– za poškodenie tovaru zavinené poštou resp. zásielkovou službou

Reklamácie:

Reklamácie sú vybavované:

– telefonicky na čísle 0910 504 735, 0910 549 119 v prac. dňoch od 9.00 – 16.00

– e-mailom hustavova@zastavy.com (nepretržite), poštou, spolu s reklamovaným tovarom prosíme priložiť sprievodný list, ohľadne chyby na tovare.

Reklamovaný , uznaný tovar obratom vymeníme za nový pokiaľ taký istý máme skladom, resp. po dohode zo zákazníkom zašleme iný náhradný tovar, alebo vrátime sumu za tovar.

V prípade poškodenej zásielky alebo v prípade znečisteného tovaru pri preprave Slovenskou poštou je potrebné postupovať podľa reklamačného poriadku slovenskej pošty, ktorý si môžete prečítať po kliknutí na nasledovný link :

http://www.posta.sk/potrebujem/podat-reklamaciu#a1

Dôležité upozornenie :

Reklamáciu je možné podať najneskôr nasledujúci pracovný deň po dodaní zásielky, ak ide o reklamáciu poškodenia obsahu alebo poškodenia s úbytkom obsahu zásielky, ktoré nebolo zrejmé pri jeho dodaní (reklamáciu je potrebné uplatniť na pošte, ktorá zásielku dodala).

ZÁRUKA

na každý predávaný tovar sa vzťahuje zákonná záručná doba 24 mesiacov odo dňa predaja.

predávajúci je povinný rozhodnúť o reklamácii do 30 dní od jej písomného doručenia.

Záruka sa nevzťahuje na tovar, ktorý bol mechanický poškodený alebo bol zničený neodbornou manipuláciou klienta.

Ostatné podmienky obchodného vzťahu sa riadia podľa platných predpisov SR.

Prípadné dotazy : hustavova@zastavy.com

Sankcie za neprevzatie objednaného tovaru

– pri platbe prevodom vopred a následnom zrušení objednávky dodávateľ vyúčtuje kupujúcemu náklady na dodanie tovaru, ktorého sa zrušenie objednávky týka a kupujúcemu do 48 hodín od vyúčtovania uvedených nákladov vráti sumu poníženú o vyúčtované náklady

– pri objednaní tovaru na dobierku zákazník, ktorý si neprevezme odoslanú zásielku alebo zásielku zruší pred jej odoslaním bude zaradený do zoznamu nespoľahlivých zákazníkov na našej stránke a v prípade novej objednávky mu bude tovar dodaný až po uhradení sumy za objednaný tovar prevodom vopred ( na dobierku si už taký zákazník u nás tovar objednať nebude môcť )

Poštovné, ktoré máte použiť pre doručenie Vašej zásielky Vám budeme uvádzať pri každom tovare, pričom platí zásada, že ak zásielka obsahuje viac druhov tovaru, tak poštovné za celú zásielku sa stanovuje podľa tovaru s najvyššou sadzbou poštovného.

Uvedené ceny platia pre zásielky posielané na dobierku.

Všetky ceny sú stanovené v zmysle platného cenníka pošty tak, aby každý zákazník zaplatil poštovné podľa hmotnosti zásielky.

V prípade platby vopred prevodom na účet vždy počkajte na doručenie údajov na úhradu, ktoré Vám doručíme do 24 hodín od odoslania objednávky mailom.

Záväzné potvrdenie objednávky :

◾Ak Vám do 24 hodín nepotvrdíme prijatie objednávky alebo nezašleme      údaje na úhradu, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky. Pravdepodobne      došlo k technickým problémom pri odoslaní Vašej objednávky.

◾Ak nám zákazník včas ( do 48 hodín ) neposkytne požadované      údaje na doplnenie objednávky, taktiež nedôjde z našej strany k záväznému      potvrdeniu objednávky a tovar, ktorý mal rezervovaný bude posunutý      zákazníkovi v poradí. V takom prípade môže dôjsť k posunutiu termínu      vybavenia objednávky alebo po vzájomnej dohode k zrušeniu objednávky.

V uvedených prípadoch za záväzne nepotvrdené objednávky nezodpovedáme a v      prípade neposkytnutia potrebných údajov si vyhradzujeme právo objednávku      stornovať.

Za bezdôvodné neprevzatie objednaného tovaru bude zákazník doplnený do zoznamu nespoľahlivých nakupujúcich, zverejnenom na našej stránke.

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť